O firmie
Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania ze źródeł zewnętrznych - przede wszystkim dotacji z funduszy Unii Europejskiej. Proponujemy także tworzenie montaży finansowych wykorzystujących kredyty, leasing i inne źródła finansowania zewnętrznego.

Koncentrujemy się na sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu naszych Klientów przez proces pozyskiwania dotacji unijnej. Nasi eksperci wielokrotnie przeszli drogę aplikowania o środki unijne i dzięki ich doświadczeniu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe doradztwo proceduralne i administracyjno - prawne.

Dzięki doświadczeniu i kompetencjom naszego zespołu osiągamy wysoką skuteczność mierzoną liczbą projektów zatwierdzonych do realizacji.

Wiemy, że każda inwestycji jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego każdy z naszych Klientów ma przydzielonego opiekuna, który prowadzi cały projekt od pomysłu aż do momentu kiedy dotacja trafi na konto bankowe firmy.
 
 
© 2009-2015 Gotard     ul. Kopernika 30 lok. 314, 00-950 Warszawa     Tel./Fax 022-826-42-02, Kom. 0-502-001-959   e-mail: info@gotard.pl